Cointiply Bitcoin Faucet

/ 21 května, 2020/ Bitcoiny zdarma, Recenze

Na úvod … co je to vlastně Faucet? Jde o jakousi službu, která nabízí určitý obnos kryptoměny zdarma. … Faucety zasílají kryptoměny pravidelně, takže lze žádosti opakovat. Na faucetech rozhodně nezbohatnete, ale šikovným jedincům se může podařit na tom něco málo vydělat. Dnes vám představím podrobně Cointiply Bitcoin Faucet, kterému se věnuji asi půl roku.

Cointiply Bitcoin Faucet je tady od února 2018 a hned se z něj stal trhák mezi faucety. Jsou spolehliví, mají širokou škálu možností výdělku, věrnostní bonus a zhodnocení vašich úspor!

Generátor čísel

Základním stavebním kamenem je tady klasický faucet náhodných čísel alá kolo štěstí. Jednou za hodinu si zarolujete o číslo od 1 do 99 999. Oproti jiným faucetům je zde však zásadní rozdíl. Po vylosování čísla se vám přičítá věrnostní bonus až do výše 100% (přibývá vám +1% každý den aktivity) a navíc dostáváte bonus +51 coins za prvočíslo, tedy číslo, které je dělitelné jenom samo sebou a jedničkou.

Vylosujete-li si třeba např. číslo 58889, které je provčíslem, dostanete 73 + 73 coins (pokud jste se logli minimálně 100 dní v řadě na stránku nebo appku máte tedy 100% bonus), pokud by šlo o běžné číslo bylo by to „jen“ 22+22 coins.

Rooly jsou pak oceněné v tabulce

Cointiply faucet roll ukázka
Cointiply faucet roll ukázka

Za prvočíslo + 51
Za aktivitu % navíc až do výše 100%

COINY nejsou BTC satoshi

Důležité poznamenat, že zde oproti konkurenčním faucetům nejde v přímé vazbě o satoshi, tudíž o jednotky dolaru.

Platí vazba 10 000 coinů = 1 dolar (USD)

Podle aktuálního kurzu BTC/USD se pak přepočítává váš účet. Ten je pak vyjádřený v Coinech / USD / BTC , takže máte přehled.

Výběr je nastaven od 50 000 coinů na BTC peněženku, od 35 000 coinů na DODGE peněženku (výběr v DODGE ale nemám odzkoušený). Pokud chcete vybírat osobně doporučuji vždy při nižším kurzu BTC. Je logické, že když vybíráte 5 dolarů (50 000 coinů) při nízkém kurzu (třeba 6 500 USD za 1BTC), tak dostanete více BTC Satoshi (než když je kurz třeba 10 000 USD).

5 % roční úrok na zůstatek

Máte-li na účtě minimálně 35 000 coinů (tedy 3,5 dolaru), dostáváte 5% roční úrok. Ten je pak vyplácen v poměrové části každé pondělí. Která banka vám tohle nabídne? Odzkoušeno, vyplaceno.

Chcete-li využít na více než jednotkách dolarů, máte možnost deposit. Sám jsem využil, funguje, ale nedoporučuju, není to investiční rada. Je na každém z vás, komu svěříte své peníze. Je to stále jen faucet a ne pojištěná banka.

5% úrok z vašeho zůstatku
5% úrok z vašeho zůstatku

Systém odměn – dotazníky a reklamy

Kdybyste jen rolovali náhodná čísla, asi byste moc nezbohatli. Cointiply Bitcoin Faucet však nabízí mnohem více.

Vyplňování dotazníků – často vysoké odměny jen za pár kliknutí

Navštívení odkazů na reklamované stránky

Hry na mobilech, sledování videí atd.

Multiplier – alias hledání min ?

Hrací pole planeta – 11 polí, systém násobiče a náhody, jednoduchý princip.

Vsadíte částku, vyberete políčko.

Červený gem = berete výhru, černý gem = prohráváte.

Klasický násobič, vsadíte sázku a je jen na vás, kdy berete výhru.

Začínáte na násobcích 1.4x, 2.1x, 3x , 4.4x …. až do max 61.3x

Nutno podotknout, že počet červených a černých gemů v hracím poli je náhodný. Stává se, že jsou i všechny políčka červené barvy, nebo většina černé barvy. Proto chcete-li hrát, buďte obezřetní a pamatujte na základní pravidlo – z dlouhodobého hlediska … vždy zvítězí kasino.

Pokud přesto přemýšlíte nad tím, že byste zkusili trošku štěstí, zde máte jeden můj tip / návod, kterým jsem se dlouho udržel ve hře.

Je to systém dvojnásobné sázky (problém je pochopitelně v dostatečném důstatku na účtě a pak řádná disciplína. Pokud prohrajete, vždy zdvojnásobujete sázku a berete zisk po 2. červeném gemu (tedy 2.1x násobek), to vám zaručí smazání předchozích ztrát a navíc výdělek.

Názorná ukázka:

Multiplier

Jak lze vidět, při desáté prohře za sebou, jste již průběžně prohráli 10 230 a další sázka musí přijít za dalších 10 240. Tedy pokud jste došli do tohoto kroku, musíte mít na účtě minimálně přes 20 000 coinů. V manuálu se udává, že maximální sázka je přípustná 50 000 coinů (nevím, nemám odzkoušeno). Tady to tedy mají tvůrci ošetřeno, asi kdyby náhodou 🙂 Nejlepším východiskem je pak včasné uzavření, opuštění dvojnásobné sázky a začít odznovu. Hodit si limit, kam jste ochotni zajít a toho se držet. Při troše štěstí, něco vyberete, když vás to semele… můžete dopadnout na buben 🙂

Share this Post